Allee full time [Hungary]

JOB DESCRIPTION
Sales Stylist Sales Stylistként a Levi Strauss & Co.-nál lehetősége lesz egy olyan környezetben dolgoznia, ahol értékelik a változást és az új ötleteket. Ön fogja jelenteni az alapvető kapcsolatot a termékeink és a vásárlók között azáltal, hogy magas színvonalú ügyfélszolgálatot és segítséget nyújt számukra.

Munkaköri leírás:
  • $ads={1}

    Üzleti -csapattagként magas színvonalú ügyfélszolgálat biztosítása, márkaértékeink követése
  • Kivételes színvonalú személyre szabott ügyfélkiszolgálás nyújtása az "ügyfél az első" mottó alapján
  • A boltvezetés támogatása az egyéni és bolti értékesítési célok elérésében
  • Segédkezés a szállítmányoknál és a raktár rendezésénél
  • Márkanagyköveti funkció (Brand ambassador)

Az ideális jelölt:
  • Elhivatott a márka iránt és követi az értékeinket
  • Ügyfélorientált és kiváló ügyfélszolgálatot biztosít
  • Lehetőség szerint rendelkezik korábbi kiskereskedelmi tapasztalattal
  • Korábbi szabászati tapasztalat további előnyt jelent
  • Az LS&Co. tagjaként hihetetlen előnyöket és versenyképes fizetést vallhat magáénak, miközben egy ikonikus márkának dolgozhat.

    Amellett, hogy egy szeretett márka nagyszerű munkakörnyezetében dolgozhat, lehetősége lesz a jövőbeli Levi Strauss & Co. karrierjéhez elengedhetetlen képességek fejlesztésére. Ha imádja a farmert és úgy véli, ezt a munkát Önnek találták ki, ne habozzon még ma leadni jelentkezését!
LOCATION
Budapest, Hungary
FULL TIME/PART TIME
Full time
Current LS&Co Employees, apply via your Workday account.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال