PRACOWNIK BIUROWY [Poland]

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju

Wyślij Swoje CV a być może to właśnie Ciebie szukamy.
praca@serafin-maszyny.com

Poznaj naszą firmę

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE ADMINISTRACJI

Miejsce pracy: Płużnica, powiat Wąbrzeski

W Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Gminie Płużnica budujemy nasz trzeci oddział – halę magazynowo-produkcyjną. Szukamy pracownika do działu administracji. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa centrali telefonicznej
  • sporządzanie dokumentów w programie handlowym
  • wprowadzanie dokumentów do programu Saldeo
  • obsługa bazy ITC
  • zakładanie zleceń transportowych
  • wspomaganie prac innych działów
  • dbanie o wizerunek biura

Nasze wymagania

  • znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • znajomość programu OPTIMA
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • komunikatywności
  • wysokiej kultury osobistej
  • chęci do nauki nowych zagadnień
  • znajomość podstaw księgowości

To oferujemy

  • umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • atrakcyjny system premiowania
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie
  • pomoc w procesie wdrażania
  • możliwość szkoleń i rozwoju
  • pracę w doświadczonym zespole, w stabilnym i dynamicznie rozwijającym się prywatnym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • swobodną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال